1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankara Akvaryum, PSİ, Aydınlatma Takas Değerlendirilir.

Başlığı 'Takas Portalı' kategorisinde Yiğit44 tarafından 10 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Merhaba arkadaşlar. Akvaryumu büyüttüğüm için mevcuttaki ve halen faaliyette olan akvaryum, psi, aydınlatma takasa çıkartıyorum. Akvaryum şuanda kullanılmaktadır. Diğer akvaryuma yavaş yavaş aktarımı yapılacaktır. İsteyen arkadaş olursa süreci hızlandırırız.

Yer : Ankara / Demetevler (taşıma için 2 kişi gelinmesi gerekmektedir)

55*60*45 arkadan 3 bölmeli sumplı extra clear camlı demir profile mobilya giydirmeli akvaryum

4*24 T5 armatür T5 ler 5 ay kullanılmıştır. 2 mavi ve 2 beyazdır.

Nac 3,5 PSİ mükemmel toplar ve bu akvaryuma fazlasıyla yetmektedir.

Takas : Canlı kaya, dalga motoru, kum, balık, mercan, kutusu açılmamış olmak şartıyla tuz ve diğer aklınıza gelen her türlü malzemelerle takas teklifleriniz değerlendirilir.

2. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
  3. efergn

efergn

İsim:
    Efe
    Merhaba konuyu bölüyorum ama su tamamlamadan gelen su borusunu akvaryum sumpında sabitlemek için halkalı olan şeyi nerden aldınız acaba ?

4. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Merhaba hocam. Su tamamlama ünitesini satın aldığımda cama geçirmek için olanlardandı ancak cam kalınlığı fazla olduğu için bende bastırınca çat diye kırıldı ve bende sumpın içine bu şekilde silikonlayarak sabitledim.

5. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Kaya ve kum tedarik edilmiştir. Diğer takas teklifleriniz değerlendirilir. Her türlü canlı vs. ile takas olabilir.

6. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Güncel.

7. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Merhabalar. Akvaryum yarın itibariyle tamamen boşaltmış olacaktır. Gelip görmek / almak isteyenler 0505 904 83 93 den ulaşabilir.

Balık, mercan vs. ile takas olur. Her türlü takas teklifleriniz değerlendirilir.

Güncel fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Yer : Ankara / Demetevler (taşıma için 2 kişi gelinmesi gerekmektedir)

55*60*45 arkadan 3 bölmeli sumplı extra clear camlı demir profile mobilya giydirmeli akvaryum 250TL

4*24 T5 armatür T5 ler 5 ay kullanılmıştır. 2 mavi ve 2 beyazdır. 220TL

Nac 3,5 PSİ mükemmel toplar ve bu akvaryuma fazlasıyla yetmektedir. 230TL

Isıtıcı ve kum tamamını alana hediye edilecektir.

Toplu alımda tamamı 600TL dir. Yapmanız gereken kaya, kum, tuz, balık, mercan vs. almaktır. Diğer ekipmanlar eksiksizdir ve akvaryuma çok rahat yeterli gelmektedir. Ben bu şekilde 5 ay kullandım.

Pazarlık payı azda olsa vardır.

Sayfayı Paylaş