1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Portalı Deniz Forumu Esnaf Forum Kurallar

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 16 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Portal esnaf forum kuralları olarak belirlediğimiz kriterler ve yeni olunan üyelikler hakkında bilgilendirmedir.

Esnaf forumlarında asılı olan kurallar aşağıdaki sayfada belirtilmiştir ve forum girişinde sabitlenmiştir.

http://www.akvaryumportali.com/pages/esnaf/

Akvaryum Portalı esnaf forumuna üye olacak olan esnafların bu kuralları onaylaması ve kabul etmesi ardından üyelikleri gerçekleştirilecek ve mevcut esnaf üyelerin ise forum yenileme durumunda bu kuralları yeniden onaylaması talep edilecektir.

Kurallara uyulması forum düzeni için ve hep birlikte huzurla süreci götürebilmemiz için gereklidir ve sıkı takip edilecektir.

1. Ticari esnaflarımız ürün tanıtım ve ilanlarında diğer bir esnaflar hakkında ve ürünleri hakkında karalayıcı yorum ve tanıtımlar yapamaz. Bu tarz tanıtım ve esnaf yorumları Forum yönetimi tarafından düzenlenebilir veya silinebilir.

2. Satışı yapılan mercan türlerinin boyutları hakkında bilgi istendiğinde doğru bilgilendirme yapılmalı ve gerekirse ilan ve tanıtımlarda bu noktaya dikkat çekilerek belirtilmelidir.

3. Akvaryum Portalı Ticari Üye esnafları forum içindeki hobicilerin ilanlarına talip olmamalı, bunu etik bulmadığımızı beyan etmek isteriz. Bu tarz ilanlar hobicilerin kendi aralarındaki alışveriş için yapılmaktadır.

4. Yeni üye kayıtı yaptırmış olan üyeler 'Aday Üye' statüsünde yeni düzenlemede üye olacaktır. 50 Mesaj yazılana kadar, A-P bot kriterleri dahil olmak üzere, aday statüsünde olan üyeler üye oluş ardından esnaf forumlarında karalamalar, ürünler hakkında tartışmalar çıkaramaz. 50 mesaj ardından Ara statü içinde devam edilerek 100 mesaj ardından bot kuralları değerlendirmesi ardından 'Müdavim Üye' geçiş işlemi gerçekleşecektir. Forum kurallarında bu detay kabul edilerek üyelik alınabilecektir. Yönetim bu mesajlara müdahale yetkisine sahiptir.

5. Ticari esnaf forumları üyeleri yönetime mesajlara müdahale edilmesi hakkında kesinlikle baskı yapamaz, talep iletemez. Konulardaki gelişmelere yapılması gereken müdahaleler forum yönetimi tarafından karara bağlanır.

Kurallarımız belli bir düzen ve huzur içinde hobimizi sürdürmemiz için belirleniyor olup, Akvaryum Portalı kurallarını şeffaf ve ayrım yapmadan uygulamış ve bu şekilde devam etme niyetindedir.

Ticari esnaflara hayır işler, hobici arkadaşlara keyifli paylaşımlar dileriz.

Akvaryum Portalı

Düzenleme: 16 Ocak 2015
    burak ozu, siftery, vanly ve diğer 7 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş