1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Portalı 1. Gelenkesel Dalış Organizasyonu Ön Değerlendirme... :)

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde MESUT_KERİM tarafından 7 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Bi dahakine aktinikleri kapat çekerken :D

seaman038, Pennywise ve Nadir bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Semra hanımın su altından görüntüleri
    uploadfromtaptalk1470679482777.jpg uploadfromtaptalk1470679489736.jpg uploadfromtaptalk1470679502847.jpg uploadfromtaptalk1470679527366.jpg

VFD 700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seaman038, Fatih BARLAS, nhtkmn ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    uploadfromtaptalk1470679576770.jpg uploadfromtaptalk1470679584454.jpg uploadfromtaptalk1470679591832.jpg

VFD 700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şeref24, seaman038, Fatih BARLAS ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  4. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Tanınmamak için su altında kamuflajla geziyor ama, Veysel kardeşim de kameralardan kaçamadı;

nhtkmn, MESUT_KERİM, Nadir ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    :D
    Nerde bende o yürek denize dalacak.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  6. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Yukardaki resimlerden anladığıma göre akvaryumu kurmuşsun ama balık yükü biraz fazla göründü sanki? :p

MESUT_KERİM, Nadir ve veysel bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
  8. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Video görünüyor mu? Arkadaşlar.

9. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Soldaki kim, tanıdık mı ?

seaman038 ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  10. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bildiğiniz üzere çok çok güzel bir organizasyon gerçekleştirmiştik. Bu organizasyon sırasında ve sonrasında daha bağımsız ve daha çok su altında kalabilmek için sertifika talepleri oldu. Aslında hepimizin rüyası olan resifleri canlı görebilmek için yapacağımız kızıldeniz turunda dalabilmek ti birçok kişinin amacı farketmedim sanmayın :) 2017 nin Mayıs-Haziran ayı için böyle bir organizasyonun ön çalışmalarına şimdiden başladık ;)
    Ama öncesinde gelen taleplere cevap vermek adına ekimin 1. veya 2. haftasının sonunda ana amacı sertifika eğitimi olan bir organizasyon daha düzenliyoruz. Geçen seferki gibi sadece discovery dalışı yapmak için tura katılmak isteyen arkadaşlarımız olursa kapımız yine açık olacak. Tam tarihi ve yeri önümüzdeki günlerde belli olacak.
    Şimdi gelelim dalış eğitimi ver sertifikaya...
    Eğitimimiz SSI Open Water eğitimi olacak ve sonrasında SSI Open Water Diver Belgesi alacaksınız. Birçoğunuzun bildiği diliyle 1 yıldız ;) Bu belge dünyanın her yerinde geçerli bir belgedir ve size bir lider eşliğinde 18 metreye kadar dalış yapabilme yetkisi verir. Eğitimler teori ve pratik eğitim olmak üzere iki bölümden oluşacaktır. Pratik eğitim su altında birebir şekilde katılımcı sayısın fazla olması durumunda ise en fazla 2 ye bir şeklinde yapılacaktır.
    İlgilenenlere duyurulur ;)

veysel, seaman038, alper dumlu ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Bröve almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın sene yaz tatiline ellerinde bröveleriyle girerler :) ben akıllılık edip ilk buluşmada 2. Yıldız brövemi aldım daha doğrusu 3 kişi aldık. Hem eğlendik hemde bröve işi aradan çıktı süper bi imkan cidden ben 1 yıldır erteliyordum :) buarada geçen hafta dalışa giderken mesut abiden aldığım maskeyi denedim böyle güzel bi maske olamaz inanılmaz yumuşak bi maske ben geçen 2 yılımdaki baş ağrılarıma yanıyorum :) şimdi bide yedeğe alıcam dursun kenarda fiyat olarakta çok uygun bence dalışta maske önemli yüzüne uymayan bi maskeyle dalıştan keyif alamazsınız dalışa gidecek arkadaşlar bu fırsatıda değerlendirsinler :)

veysel, seaman038 ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  12. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Amerikan reklam filmleri gibi oldu temo25
    Düşüncelerin için teşekkür ederim kardeşim ;)

alper dumlu ve seaman038 bunu beğendi.
  13. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Arkadaşlar program 8-9 ekim de antalya-Kaş olarak netleşmiştir. Sertfika programı dışında bröveli dalıcı ve brövesiz deneme dalışı da olacaktır. Duyurulur ;)

veysel, seaman038 ve harfuzmani bunu beğendi.
  14. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bende geleceğim.

15. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Kanyonda 3 metreden 20 metreye paraşütcü misali süzülerek inmek, gün batımında Dejavu da patates bira. Kaş en sevdiğim dalış bölgesidir. Uzun zamandır gitmek, dalmak fırsatı bulamadım. Size şimdiden iyi dalışlar. Su altında mermerden yontularak yapılan köpek balığı heykeli ile fotoğraf çektirmeden dönmeyin.

16. alper dumlu

alper dumlu

İsim:
    alper dumlu
    Duvardan inerken epey büyük bir zoa kolonisi görmüştüm bakalım busefer neler görecez

MESUT_KERİM, veysel ve Burcu bunu beğendi.
  17. Dalış organizasyonuna katılım için son günler arkadaşlar ;) öyle hep dışından bakmak olmaz, biraz da suyun içinden bakalım :)

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 28 Eylül 2016
    harfuzmani bunu beğendi.
  18. Bu organizasyon için fiyat bilgisi nedir? Ön şartlar nelerdir? Biraz bilgilendirebilir misiniz?

19. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ön şart olarak denizin altını merak etmek ve sevmek gerekiyor ;)
    Onun haricinde daha önce dalış yapmadı iseniz try scuba dalışı yapabilir veya SSI Open Water (halk dilinde tek yıldız) eğiitmi alıp sonrasında tüm dünyada geçerli bir dalış sertifikasına sahip olabilirsiniz. Try sucuba dalıcılarının dalış limiti 5 metre, Open Water sertifikalı dalıcıların dalış limiti 18 metredir.
    Bröveniz var ise Kaş ta sualtı manzaralarının tadını çıkartacaksınız ;)
    Program Cuma ve Cumartesi 2 gece konaklamalıdır. Otelde sabah kahvaltısı vardır. Cumartesi ve Pazar günleri tekne ile çıkılıp dalış yapılacak.
    Try Scuba ve Bröveli Dalıcılar için iki günde toplam 4 dalış Eğitim alacaklar için ise 4 eğitim dalışı 2 gezinti dalışı olmak üzere toplam 6 dalış şeklinde planladık.
    Fiyat olarak ise Eğitim programı (sertifikalar dahil) 1.100,- TL
    Try scuba ve Bröveli Dalıcılar 600,- TL dir.
    Tüm ekimpan kiraları fiyatlara dahildir.
    Kaş ta teknelerde öğle yemeği VERİLMEMEKTEDİR. Dolayısıyla ücretlere ulaşım ve yemekler dahil değildir. Katılım çeşitli illerden olacağı için servis ayarlamadık. Ulaşım kendi imkanlarımızla olacak.
    Şuanki katılımcılar:
    Fatih Özçil ve kız arkadaşı (Eğitmen)
    @Burcu (dalış lideri)
    @MESUT_KERİM (dalış lideri) ve belki bir arkadaşı :)
    @harfuzmani ve kardeşi
    @alper dumlu ve kızarkadaşı
    @veysel ve eşi
    Ayrıca eğitim almak için haftasonu takvimini ayarlamaya çalışan 2 kişi daha var :)
    Birde @Fatih BARLAS var haber verecem deyipte vermeyen :D

Az kişiyle güzel bir organizasyon olacak. Dolayısıyla DAha yakından ilgilenebileceğiz ;) Bir önceki organizasyonumuza katılan arkadaşlar çok istemesine rağmen takvimlerini uyduramadılar :(

Düzenleme: 28 Eylül 2016
    Pennywise, veysel ve Burcu bunu beğendi.
  20. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Kardeşim ben gelemeyeceğim maalesef.

Sayfayı Paylaş