1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Akvaryum Hobisi Severler

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Erol tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Erol

Erol

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    Erol karul
    Merhaba hobi severler 2007 yılında başladığım bu hobiyi uzun yıllar amatör olarak son 3 yılını profesyonel olarak yaptım. Çok keyif aldığımız gerçekten kimyasını devamlı araştırdığımız akvaryumun önüne bir damla su düşünce silmekten bile haz aldığımız bir hobi. Başladığım ilk zamanlar bu işin duayeni Deniz ŞİŞMAN ile başlamıştım. Bu benim için avantajdı. Daha sonra çok sevdiğim ×××× Akvaryum Dinçer KURTULUŞ dostluğumuzun ve ortak noktamızın hobicilikle devam etmesi tecrübelerinden faydalanmak ayrı bir avantajdı. Tabiki ************** Erdinç ÖZDEMİR in desteğinden dolayı ayrıca mutluyum. Sevgili hobiciler malesef ki bir süre bu güzel hobiye ara vermek durumundayım. Bu cemiyette forumdaki tüm hobicilere ve forum yönetenlerine ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla Erol KARUL

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Kasım 2015
    TencoMelih, YIKIKTEMO, harfuzmani ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Erol abi merhaba. Çok keyifli bir akvaryumun vardı. Yaklaşık 1.5 sene önce koray ve bani evinde agirlayip hediyeler vermiştin. İnşallah geri donersin hobiye yakın zamanda. Tekrar teşekkür ederim.

Erol bunu beğendi.
  3. Erol

Erol

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    Erol karul
    tabiki özleyeceğız levent bu böyle oldu yınede alakana teşekkür ederım

mehmetöz, suret ve Pennywise bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş