1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

9 Eylül 2017 KIZILDENİZ Dalış ve Tatil Turu Organizasyonu ;)

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde MESUT_KERİM tarafından 1 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Evet dönüşte ölü bile olsa mercan veya canlı alamıyorsunuz cezası büyük. Ama bir de şöyle düşünün bu uygulama sayesinde dünyadaki tek bozulmamış resifler burada diyebiliriz. Endonezya, Filipinler vs... buralardan dönüşte yanınıza 10 canlı alabiliyorsunuz ama sualtında görsel olarak bu canlılık yok :)
    Tekrar gitmek için işte size fırsat ;)

2. 1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    8.jpg
    9.jpg
    10.jpg

veysel, Montimahir, cystein ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. gokhantiknaz

gokhantiknaz

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gkohan tiknazoglu
    Sharm el sheik te savaş var diolaaa

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  4. Yok yaw orada arkadaşlar var tehlike yok olsa olsa Sps ve angelların savaşı olur. Hapur hupur yiyorlar benim kadar table akroyu gözünün önünde

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Türkiye de yaşamıyormuşsun gibi söyledin Gökhan :)
    2.200 avroya Meksika 2.750 avroya Spadan turlarımız da var güvenli bir yer düşünürsen ;) ama bu risk Pariste bile var :)
    Ahaha geçen yaz sualtında baktım Burcu regalleri kovalıyor. Napiosun dedim acroları yiyorlar diye işaret verdi. Gülmekten boğuluyordum :koptum:

veysel, Montimahir, gokhantiknaz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. gokhantiknaz

gokhantiknaz

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gkohan tiknazoglu
    Valla düşündüm de haklısın türkiye daha kötü bile olabilir deyip derinlere inmiyorum:)

Ama meksikaya gidersem dönmem haberin olsun :))

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veysel bunu beğendi.
  7. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
  8. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Şuan çok acaip bir durum var. Ciddi olarak gelmeyi düşünlerin hepsi gelirse kontenjan yetmeyecek açıkta kalan olacak. Bunu gözeterek şuan ek oda alsam ve de gelmeyen olursa bana kaçacak :D İlerleyen tarihte odalar bittikten sonra ek oda alsam aynı fiyattan alamayacağım fiyat artacak. Bende bilemedim ne yapacağımı :confused:

Burcu bunu beğendi.
  9. O zaman rezervasyon kesinleştirmek için bir son tarih mi olsa, mesela 30 Nisan? ;)

10. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    :) 4 ay önceden rezervasyon mu kapanır :) Ama erken kesinleştirmenin fiyat avantajı var tabiiki

11. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bildiğiniz üzücü olaylar nedeniyle Mısırda 3 ay olağan üstü hal ilan edildi. Ülkeye turist girişleri yasaklandı. Şuan için rezervasyon almıyoruz. Rezervasyon yaptıranların ücretlerinin tamamı iade edildi. Gelişmeleri izliyor ve alternatifler üzerinde çalışıyoruz. Ordaki arkadaşlarımız ve elçilikle sürekli iletişim halindeyiz. Yeni gelişmeler olursa paylaşacağız.

veysel bunu beğendi.
  12. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Evet arkadaşlar. Şu anda Mısıra gidip gelmede hiçbir sorun yok. Bu süreçte çıkış yapan ve giriş yapan arkadaşlarımızdan da teyit ettiğimiz üzere problemle karşılaşan olmamış.
    Bu arada programı ve fiyatları da netleştirdik. Buna göre:
    - Konaklama ve gidiş geliş ücretleriyle ilgili bir değişiklik yok. Gidiş-geliş dahil İki kişilik odada kişibaşı 625 Avro. Zaman ilerledikçe uçak biletinde meydana gelebilecek farklar eklenecektir. (Detaylar ilk mesajda ;)
    - 5 gün /10 dalış tekne turlu dalış paketi 220 Avro. Bu pakete tekne turu, dalış tüpleri ve dalış ağırlıkları dahil diğer scuba malzemeleri dahil değildir.
    - Günlük dalış ekipman kirası 20 Avro ( Elbise, regülatör, bc, maske)
    - Ras-Muhammad milliparkı giriş ücreti 5 Avro. ( 1 veya talep olursa 2 gün katılmayı düşünüyoruz)
    - Gece dalışı ve batık dalışları extra ücretlendirilecek.Talep olursa orda pazarlık edeceğiz ;)
    - Dalıcı olmayan tekne misafiri günlük 25 Avro

*** Brövesi olmayan katılımcılar otel önünden ya da dalış okulu önünden max 5 metreye scuba dalışı yapabileceklerdir. Tekne ile gidilen yerlerde misafir ücreti ödeyecekler ve sadece şnorkel kullanabilecek, dalış ekipmanı kullanamayacaktır.

Düzenleme: 17 Nisan 2017
    veysel ve Burcu bunu beğendi.
  13. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Programımızı da belirledik ;)
    upload_2017-4-20_10-33-53.png

emrah aytekin bunu beğendi.
  14. Cyberx26

Cyberx26

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    Barış Akın ÖN
    Offf offf yine tarihler uymuyor, ağustos olaydı eşimle beraber gelirdik. Hepinize iyi eğlenceler bol bol video foto bekleriz :)

15. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ağustosta düşündük ama Bayram olması ve fiyatların yüksek olması nedeniyle en uygunu bu tarih oldu. Gelemediğinize üzüldüm ama bu son olmayacak ;) Çok çok güzel olacağını düşünüyorum. Bizim camianın mutlaka görmesi gereken bir ortam ve sualtı güzelliği var orda ;)

Cyberx26 bunu beğendi.
  16. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Bugün iki bayan arkadaşımızın rezervasyonlarıyla birlikte müsait oda sayısı 7 ye düştü ;)

emrah aytekin bunu beğendi.
  17. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
  18. Cyberx26

Cyberx26

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    Barış Akın ÖN
    Bizde gelmeyi çok isterdik ama bu sene hanımın yıllık izni ağustosta artık başka sefere inşallah :)

19. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Açıkçası portaldan gelen talepler doğrultusunda, katılan herkesin keyif alabileceği, mümkün olabildiğü kadar uygun fiyatlı, otel konaklamalı tatil-dalış organizasyonu düşündük. Ama şuana kadar olan dönüşler talepler kadar olmadı. O yüzden dalıcılara daha uygun olan 24 dalışlı tekne konaklamalı tura çevirmeyi de gündemimize aldık.

Arkadaşlar bu konuda önümüzü daha rahat görebilmemiz için en azından gelmeyi düşünenler özelden veya burdan bunu bildirebilirmi.

Düzenleme: 21 Nisan 2017
  20. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Portaldan yeterli katılım olmadığı için bu TUR İPTAL EDİLMİŞTİR.
    1 haftalık tekne konaklamalı yeni Kızıldeniz turları üzerinde çalışıyoruz. Netleştiğinde buradan da haberdar ederim.

emrah aytekin ve veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş