1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

80*80*55 Yeni Kurulum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Yiğit44 tarafından 31 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

 1. MESUT_KERİM

  MESUT_KERİM

  Mesajlar:
  8.854
  Yer:
  ANKARA
  İsim:
  Mesut Arıkan
  @Yiğit44 çok geçmiş olsun . İnşallah bir daha böyle sağlık sorunları yaşamazsınız. Bahaneyle Akvaryumunda güzelleşmiş ;)
   
  Yiğit44 bunu beğendi.
 2. Çağatay Utku

  Çağatay Utku

  Mesajlar:
  474
  Yer:
  İstnbul-Bahçeşehir
  İsim:
  Çağatay Utku
  Geçmiş olsun Yiğit bey siz kortizonu yinede kendiniz uygulamayın doktor gözetiminde kullanın. Çünkü kortizon iki kenarı keskin bıçak gibidir yani hem iğleştirir ama dozunu kaçırırsanız cushing sendromu yapar . fazladan elimde bir kaç zoa var gelebilirseniz hediye ederim.

  Ülkemizdeki sağlık sistemi malesef son yıllarda değersizleştirildi size söyle söyliyeyim dünyada en fazla tıp fakultesi olan ülkeler sıralamsında 5. sıradayız. İngiltere’de ki tıp fakültesi sayısı 32, Almanya’daki tıp fakültesi sayısı 36 ve Yunanistan’da ki tıp fakültesi sayısı 7 iken. Ülkemizde ki tıp fakültesi sayısı 84. Bu kadar çok tıp fakultesinde eğitim verebilecek sayıda öğretim üyesi yok. dolayısı ile tıbbi bigisi yüzeyel çok sayıda doktora diploma verilip hastalarala başbaşa bırakılıyor. emin olun sizler gibi çok insan mağdur. Ciddi bir hastalığınız olduğunda ya kimse sorumluluk almak istemiyor yada teşhis koyamıyorlar.
   
  Düzenleme: 14 Eylül 2018
  veysel ve Yiğit44 bunu beğendi.
 3. Yiğit44

  Yiğit44

  Mesajlar:
  502
  İsim:
  Yiğit44
  Merhabalar. Bilgilendirmeleriniz, görüşleriniz ve hediyeleriniz için çok teşekkür ederim. Ankara'da ikamet ediyorum. Doktorlarımız maalesef dediğiniz gibi kesinlikle sorumluluk almak istemiyorlar. Hiç birisi de çıkıpta ameliyat edelim demediler ya geçmezse düşüncesi ile. Ateşi kontrol edemediğinizde kortizon verin dediler. Evde kortizon bulundurun. PFAPA atağından eminseniz 2.gün direk kortizon uygulayın diyen bile oldu maalesef... Şimdiki doktorlarımız okumuyor, araştırma yapmıyor. Biz hastalığın teşhisini bile kendimiz koyduk ve doktora acaba PFAPA olabilir mi diye gittiğimizde kortizon deneyelim, ateş düşerse olabilir dediler. Ne diyelim bu halimize bin şükür. 3 yılın sonunda umarım hastalık ortadan kalkmıştır.
   
  Çağatay Utku bunu beğendi.
 4. Ador14

  Ador14

  Mesajlar:
  307
  Yer:
  İstanbul---Çiftehavuzlar
  İsim:
  Adnan Gun
  geçmiş olsun....
   
  Yiğit44 bunu beğendi.
 5. Baltasar

  Baltasar

  Mesajlar:
  1
  İsim:
  Baltasar
  Gecmis olsun bir solukta okudum.

  SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
   
  Yiğit44 bunu beğendi.
 6. Fuat Çakmak

  Fuat Çakmak

  Mesajlar:
  179
  İsim:
  Fuat
  Geçmiş olsun Yiğit Bey... Allah tekrar göstermesin kimseye inşallah
   
  Yiğit44 bunu beğendi.
 7. Erdal

  Erdal

  Mesajlar:
  4.058
  Çok geçmiş olsun benimde oğlum 27 haftalık dünyaya geldi 870 gr 125gr yoğun bakım sürecimiz oldu. Şuan 4 yaşına doğru gidiyor sadece kilo olarak alt sınırdan gidiyoruz onun dışında hiç bir sıkıntımız yok. Neler yaşadığımızı yazmak bile istemiyorum ama bir devlet hastanesi hatta eğitim araştırma hastanesi çalışanı olarak malesef üzülerek yaxıyorum ki eğer paran yoksa sağlık yok modundayız. Size tekrar çok geçmiş olsun allah birdaha hastalık yüzü göstermesin.
   
  Yiğit44 ve veysel bunu beğendi.
 8. Yiğit44

  Yiğit44

  Mesajlar:
  502
  İsim:
  Yiğit44
  Sizlere de çok geçmiş olsun. Allah tüm çocuklarımıza şifalar versin. Prematüre bebeğin bakımı gerçekten zor. O süreci nasıl zor geçirdiğinizin az çok farkındayım. Allah daha beterlerinden korusun. Dediğiniz gibi eğer para yoksa işin içinde sağlığımız maalesef büyük tehlikede.
   
  Erdal bunu beğendi.
 9. mustafayentur

  mustafayentur

  Mesajlar:
  18
  Yer:
  Büyükçekmece
  İsim:
  Mustafa YENTÜR
  Çok büyük geçmiş olsun.. Yazdıklarınızın uzun olması önemli olan değil.. Önemli olan prenses kızınızın sağlığına kavuşması.. Allah inşallah bir daha yaşatmaz..
   
  Yiğit44 bunu beğendi.
 10. Yiğit44

  Yiğit44

  Mesajlar:
  502
  İsim:
  Yiğit44
  Amin çok teşekkür ederim :)
   
 11. Yiğit44

  Yiğit44

  Mesajlar:
  502
  İsim:
  Yiğit44
  Arkadaşlar güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
   

Sayfayı Paylaş