1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

80*80*55 Yeni Kurulum

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Yiğit44 tarafından 31 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    @Yiğit44 çok geçmiş olsun . İnşallah bir daha böyle sağlık sorunları yaşamazsınız. Bahaneyle Akvaryumunda güzelleşmiş ;)

Yiğit44 bunu beğendi.
  2. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Geçmiş olsun Yiğit bey siz kortizonu yinede kendiniz uygulamayın doktor gözetiminde kullanın. Çünkü kortizon iki kenarı keskin bıçak gibidir yani hem iğleştirir ama dozunu kaçırırsanız cushing sendromu yapar . fazladan elimde bir kaç zoa var gelebilirseniz hediye ederim.

Ülkemizdeki sağlık sistemi malesef son yıllarda değersizleştirildi size söyle söyliyeyim dünyada en fazla tıp fakultesi olan ülkeler sıralamsında 5. sıradayız. İngiltere’de ki tıp fakültesi sayısı 32, Almanya’daki tıp fakültesi sayısı 36 ve Yunanistan’da ki tıp fakültesi sayısı 7 iken. Ülkemizde ki tıp fakültesi sayısı 84. Bu kadar çok tıp fakultesinde eğitim verebilecek sayıda öğretim üyesi yok. dolayısı ile tıbbi bigisi yüzeyel çok sayıda doktora diploma verilip hastalarala başbaşa bırakılıyor. emin olun sizler gibi çok insan mağdur. Ciddi bir hastalığınız olduğunda ya kimse sorumluluk almak istemiyor yada teşhis koyamıyorlar.

Düzenleme: 14 Eylül 2018
    veysel ve Yiğit44 bunu beğendi.
  3. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Merhabalar. Bilgilendirmeleriniz, görüşleriniz ve hediyeleriniz için çok teşekkür ederim. Ankara'da ikamet ediyorum. Doktorlarımız maalesef dediğiniz gibi kesinlikle sorumluluk almak istemiyorlar. Hiç birisi de çıkıpta ameliyat edelim demediler ya geçmezse düşüncesi ile. Ateşi kontrol edemediğinizde kortizon verin dediler. Evde kortizon bulundurun. PFAPA atağından eminseniz 2.gün direk kortizon uygulayın diyen bile oldu maalesef... Şimdiki doktorlarımız okumuyor, araştırma yapmıyor. Biz hastalığın teşhisini bile kendimiz koyduk ve doktora acaba PFAPA olabilir mi diye gittiğimizde kortizon deneyelim, ateş düşerse olabilir dediler. Ne diyelim bu halimize bin şükür. 3 yılın sonunda umarım hastalık ortadan kalkmıştır.

Çağatay Utku bunu beğendi.
  4. Ador14

Ador14

Yer:
    İstanbul---Çiftehavuzlar
    İsim:
    Adnan Gun
    geçmiş olsun....

Yiğit44 bunu beğendi.
  5. Baltasar

Baltasar

İsim:
    Baltasar
    Gecmis olsun bir solukta okudum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit44 bunu beğendi.
  6. Fuat Çakmak

Fuat Çakmak

İsim:
    Fuat
    Geçmiş olsun Yiğit Bey... Allah tekrar göstermesin kimseye inşallah

Yiğit44 bunu beğendi.
  7. Erdal

Erdal

Çok geçmiş olsun benimde oğlum 27 haftalık dünyaya geldi 870 gr 125gr yoğun bakım sürecimiz oldu. Şuan 4 yaşına doğru gidiyor sadece kilo olarak alt sınırdan gidiyoruz onun dışında hiç bir sıkıntımız yok. Neler yaşadığımızı yazmak bile istemiyorum ama bir devlet hastanesi hatta eğitim araştırma hastanesi çalışanı olarak malesef üzülerek yaxıyorum ki eğer paran yoksa sağlık yok modundayız. Size tekrar çok geçmiş olsun allah birdaha hastalık yüzü göstermesin.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş