1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

3x18 watt floresan armatür yapımı

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde murer tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Mutlu sona yetişemedim ama olsun güzel bir bitiriş oldu.. em34: em34: Özgür ne kadar sevildiğini görmüşsündür burda:gif Ama ben böyle biteceğini biliyordum :heyo: :heyo: Çok güzel hareketler bunların en güzel hareketi bu olsa gerek.. Güle güle kullan armatürünü Özgür kardeş , gerçekten çok güzel bir armatür olmuş..

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Aslında biraz daha uzatmak vardıya, ama dayanamadım. Özgür beklemekten dokuz doğurdu.

Özgür, floresanlarını sağolsun Volkan abin gitti aldı, Grolüxünde onun hediyesi, bilgine.... pala.gif

Heee bu arada, bunun altından kalmak gibi sıkıntıların, sakın ha sakın olmasın, beni çok üzersin. En ufak bir jestini, hediyeni vs. görmeyeyim bak, özellikle belirtiyorum, külahları değişiriz. İşte o zaman tanıdığın Murat abin gider, yerine bambaşka bir Murat gelir, bu adam nasıl bu kadar değişir diye karaaaa, kara düşünürsün..... :uyari:

Sen tankını kur, burada paylaş, işte o zaman bunun altından kalkmış olursun.... foto:

3. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Tamam Murat abi birşey demedim. :cekingen:
    Resimler hafta hafta burada paylaşılacak abi gelişmelerden haberdar edecez tabiki sizi. aha:
    O zaman Volkan abiye de çok çok teşekkür ederim. can:gif
    Ama Murat abi gelip almam için 1-2 hafta geçmesi lazım malum okul işleri bitmez. sağol.gif

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hiç kıvırma Özgür, sen mümkün değil, iki hafta bekleyemessin. O akvaryumu 2 hafta daha öyle görmek istiyorsan, sen bilirsin. Kargo yapmam. :F :F :F

Hem cumartesi, pazar çuvalamı girdi?

5. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Abi kargo istemiyorum zaten senden ve asla kıvırmak gibi bir amacım yok. males:
    Cuma günü Ankara'da sempozyumum var malum haftaiçi de bir gün ayarlayamak zor olacak o yüzden beklemesi lazım en erken hafataya haftasonu gelebilirim. .8.
    Senin gibi bi abimizle tanışmak fırsatını neden geri tepeyim abi. toka:gif

6. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Rica ederim Özgürcüm , güle güle kullan.. :cicek:

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Murat abi bu güzel davranışın ve ince düşüncenden dolayı tebrik ederim.Senle telefonda görüştüğümüzde söylediğin günden beri konuya mesaj yazmadım yanlışlıkla söylerim diye pala.gif em34: em34: tabi bir teşekkürde volkan hocama, portalımızda değerli üstad ve abilerimizin olması ayrı bir güzellik.

8. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Murat abi gene döktürmüşün :D Eline sağlık abi süper olmuş işi bilen olunca böle güzel sonuç çıkacak tabi ,arkadaş şans'lımiş senin gibi bir usta'nin yaninda bende olsam bende yaptirir'dim kaçarmi :D

9. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Murat hocam galiba yazıların hepsini okumadınız? saat:gif

10. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Murat varya, gene konuyu okumadan mesaj yazmışın. Senin ile külahları değişeceğiz az kaldı. :uyari:

Hadi şimdi konuyu baştan oku, bak bakalım neler olmuş, neler kaçırmışsın.

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Resimli romanların sadece resimlerine bakılmış sadece :D :F

12. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Resim koymasakmı bundan sonra konulara? dil: Son mesajı oku peşine yaz, oh ne güzel. pala.gif

13. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Bi mesaj yazdik ne ilgi çektik valahi. :D Murat abi ben senin ilk başdaki yazdıklarını okudum sen yapdın sandım nerde hata yaptım anlamadımki :D

14. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Höh sana Murat. mız mız:gif Tamam ben yaptımda, üşenmede baştan tekrar oku bulacaksın.

15. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Abi çözdüm sanırım sen bunu özgüre yapmışın :D Eline sağlık abi güle güle kullan özgür kardeşim sende herkez yapmaz murat abinin kıymetini bil :D Ne denirki murat abi sana helal olsun denir anca saygılar:gif

16. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Çalışmandan dolayı tebrik ediyorum.Kafama takılan bir soruyu sormak istiyorum.Acaba nemden ve sudan etkilenmıyor mu?Orasını anlamadım

17. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Nemden ve sudan hiç bir şekilde etkilenmiyor çünkü akvaryumun üzeriden yaklaşık 5 cm kadar boşluğu var.Ön ve arka açık olduğundan dolayı hiç bir sorun yaşamıyorum.

18. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Özgür kardeşin cevabına ek olarak. Armatür yapımında Etanj duy kullanılmış olup, nemden etkilenmesi söz konusu değildir......

19. bolulu14

bolulu14

İsim:
    Yasin Yılmaz
    Çok hoş bir paylaşım

20. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Kıskanmaya başladım Murat abi bu ne şevk ve azim yahu.. Yarın bende kendime bir tane tasarlayayım da cumadan sonra imalata başlıyalım bizim atelyede :)

murer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş