1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

2. tankım için Led aydınlatma geldi

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde ayrancı tarafından 6 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    1. Tankım daki canlıların ,mercanların gelişimini gördükten sonra ,iş yerimdeki 2. tankımada bir boy büyüğünü sipariş etmiştim.Yeni aydınlatma geldi,2. tankımın tüm özelliklerine göre verilen sipariş aydınlatma geldi ,akvaryumun üzerine koymadan ve telefon ayarlarımı yapmadan sizinle paylaşmak istedim . test sonuçlarını sizlerle buradan paylaşacağım.

Ekli Dosyalar:

2. EmirG

EmirG

Yer:
    Ortaköy/İstanbul
    İsim:
    Emir Giresunlu
    bunun da özelliklerini ve fiyatını söylemeyeceksinizdir =)

hiter bunu beğendi.
  3. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Katılıyorum :koptum:

4. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Açıkçası verilen bir söz var ben kendi adıma sadık kalırım,ancak arkadaşlar telefon edip sorabilirsiniz,belki soran arkadaşlar vardır ,bilgilerini paylaşabilir,ben resim çekmeye bile bu kadar zaman bekleyip,mercanların durumu hakkında size bilgi vermek istedim ,açıkçası ben tanklarıma aldığım aydınlatmalardan memnunum (hem fiyat ,hem performans açısından)

Ekli Dosyalar:

veysel bunu beğendi.
  5. zorvolkan

zorvolkan

İsim:
    volkan zor
    aydınlatma hakkında bilgi alabilirmiyim acaba

6. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Alamazsın :koptum:

Nihat Kılıç bunu beğendi.
  7. zorvolkan

zorvolkan

İsim:
    volkan zor
    Niye ki devlet sırrı mi ? :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Tabiiki aydınlatmanın özelliklerini soran arayan herkes öğrenebilir ,benim amacım alınan ürünü test edip bilgilerimi paylaşmak,eğer bu yaptığım yanlışsa hemen formdan ayrılabiilirim,hiç bir ürünün fiyatını veremem çünki kişiye özel (size özel)benim tankım ın özellikleri,canlıları boyutu ve istediklerim farklıdır,sizn tankınız farklı,05356201943 telefon numaram açıp sorabilirsiniz ,sadece fiyat söylemiyorum diye kimsenin stem etmesine gerek yok,telefon numaramı verdim .

9. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Şu an çektiğim resimler sanırım daha net bilgi verebilir,bunların bir kısmı 2 gün önce evdeki mercanlardan ayırdığım ve 2. tankıma koyup aydınlatma hakkında bilgi paylaşmak amaçlı,

Ekli Dosyalar:

WELLY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş