1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

2. Geleneksel Akvaryumportalı Buluşması.

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde halilkocan tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Kısa süre kalmış olmama rağmen beraber olmak güzeldi arkadaşlar. Murat baba ya misafirperverliği için çok teşekkür.
    Bereketli geçti alışveriş galiba Halil bu kadar geç kaldığınıza göre :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

MÜDÜR, Okurt, murer ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Iyi dilekleriniz için sağolun arkadaslar.
    Benim içinde çok keyifli sohbetlerdi.

Katılan, katılmayan ve konuyu takip eden arkadaşlara teşekkür ederim.

Tapatalk 2

MÜDÜR, Okurt, Ertuğrul ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    Uzun süredir portal üzerinden tanıdığım birçok insanla yüzyüze tanışma fırsatı bulduğum bu organizasyonu düzenleyen ve katılan tum arkadaslara teşekkür ederim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gonderildi

MÜDÜR, murer, barbs ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    Murat Abi Mekan Seninmiydi :)
    Ben Atlamışım o kısmı civardaki en iyi en keyifli mekan olmus allah bol müşteriler,iyi kazançlar versin.:nazar:
    valla çoğunuz bu işin duayeni olmuşsunuz ama bir o kadar da sabırlı ve alçak gönüllüsünüz umarım bu buluşmayı yakın zamanda tekrardan gerçekleştiririz.
    Tekrardan Teşekkürler.

murer ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Aslında organizasyona bile gerek yok, kafanız estikce, yanında arkadaşınız, aileniz kim olursa, alıp gelebilirsiniz. Davete gerek yok, dükkan benim değil, sizlerin....

Tapatalk 2

MÜDÜR, halilkocan, taakaa ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  6. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN
    Katılan herkese çok teşekkür ederim .Ben de herkes gibi çok güzel vakit geçirdim ,epeyi güldük eğlendik.Murat abi'nin misafirperverliğine ve mekanına laf yok zaten.Eklemek istediğim bir kaç şey var portalda uzun süre tanıştığım kişiler vardı fakat yüz yüze görmek ayrı bir güzel oldu.Birincisi Özdemir abi:) Çok tatlı bir insanmış hiç öyle biri şekilllenmemişti kafamda:) Halil abi'yi doğru tahmin etmişim çok cana yakın :)Temel abi biraz zayıflamış o dikkatimi çekti ve asıl bomba Alparslan ya forumun en hareketli üyesi her konuda mesajı bulunur ama bugün hiç sesi çıkmadı :D:D Gerçi her köşede ayrı bir tecrübe abidesi vardı bir ara hangisini dinleyeceğimi şaşırdım ben de:) Sonuç olarak güzel bir gündü tabi dönüşte bir tek benim otobüsle ayrılmam koymadı değil:D:D

murer ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. Değerli büyüklerim, arkadaşlarım bugün benim içinde oldukça keyifli güzel bir gündü. Murat abinin misafirperverliği, değerli büyüklerimizin hoşsohbeti, herşey çok güzeldi... Ben belli aralıklarda tekrarlanmasından yanayım, herkezin müsait zamanında tekrar bir araya gelmek güzel olur.. Bugünü organize eden herkeze kendi adıma çok teşekkür ederim..

MÜDÜR, Alparslan ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Doğan abi tespitlerin çok güzel yalnız orada en küçük bendim,bana laf düşmezdi ama gördüm ki sende A demedin senden beklerdim biraz konuşmayı bence bomba sendin.
    Hem Babam sana teklif etmişti araba ile eve bırakalım diye,sen tercih ettin otobüsü...

9. taakaa

taakaa

İsim:
    Doğan AYDIN
    Arabası olmayan anlamında yazdım ben onu Alparslan yoksa o grupta beni eve bırakmayacak insan yok :) Ben de her konuşulanı dinleyeceğim diye dikkat kesildim konuşmayı unuttum :)Püf noktaları işin erbabı insanlara yanaşıp sordum zaten :D

10. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Katılan Katılmayan herkese teşekkürlerimi sunarım. Güzel bir paylaşım ve tanışma ortamı oldu. Evet bu gün baya bereketli geçti alışveriş listemiz biraz kalındı.
    Benim aldıklarım.
    Yellowfin naso tang
    2 adet engineer goby
    Aykut abi.
    1 adet engineer goby
    1 ad mercan ismini bilmiyorum.
    1 ad kum yıldızı
    Özdemir abi
    1 yellow waressa
    2 ad percula
    1 adet leadher
    ve alpinin horozbinaları
    bende 2 tanesi sağlam aykut abide kaç tane kaldı bilmiyorum.

resimler birazdan geliyor.

Alparslan, barbs, BulentS ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

kupeli, cirol, murer ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  12. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Hos bir pazar gunuydu
    Katilimda bulunan ve bulunamayip gonulleri bizimle olan herkese tesekkurler
    Erdem sana ayrica tesekkur etmek istiyorum

Iphone 4s

murer, MÜDÜR ve Erdem. bunu beğendi.
  13. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Evet ben atlamışım acele acele yazmaktan Erdem Teşekkürler. Ağzımızı açtıkya arıza olmaz ise rahat geçer gece vardiyası diye hak getire ben tezgah başına gidiyorum 1 saate bitirir gelirim tekrar siz yatın sıçak yataklarınıza o kadar yol üzerine birde sabaha kadar çalışacağım.

MÜDÜR ve Erdem. bunu beğendi.
  14. Rica ederim abi, asıl ben teşekkür ederim Bursa'lardan kalkıp bugün için geldiniz, birbirimizi tanıma fırsatımız oldu. :)

15. Vallahi yaa, Allah kolaylık versin :)

16. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

İSYAN, inifnity, bydesp ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  17. MÜDÜR

MÜDÜR

Yer:
    BURSA
    İsim:
    Aykut İŞGÖREN
    Başta mekan sahibi Murat bey olmak üzere tüm istanbullu dostlara misafirperverliklerinden ötürü tek tek teşekkür ediyorum. Bu portalı tercih etmemin ne denli isabetli bir karar olduğunu bana bir kez daha ispat eden başta Temel hocam olmak üzere herkese tekrar saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
    Horozbinalar için Alparslan'a , Balıkesirden İstanbula kadar üşenmeyip sırf paylaşmak için bir kova bitki getiren Özdemir'e ve misafirperverliğinden dolayı Erdem kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum.
    Bülent Bey'e de yengeç için şimdiden çok çok teşekkür ediyorum :)
    Gerçekten çok çok güzel ve neşeli birgündü. En kısa zamanda tekrar buluşmak ümidiyle....

murer, barbs, Erdem. ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    Bu arada İstanbul'da ulaşımımı sağlayan ulaşım sponsorlarım sevgili Bülent Abi, Erdem ve tüm Bursa ekibine hızlı ve güvenilir servisleri, temiz araçları için ayrıca teşekkür ederim. :) :)

halilkocan, Erdem. ve Alparslan bunu beğendi.
  19. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Özdemir abi yosun için çok Teşekkür ederim akvaryuma ekledim çok güzel durdu.Telefonda gösterdiğin Ege balıklarını seneye yakalayıp İstanbul dönüşünde sana uğrayıp bırakacağım şimdiden söz...:)

Okurt bunu beğendi.
  20. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Harika bir toplantı oldu,emeği geçenlere tekrar tekrar teşekkürler....Selamlar,sevgiler

Alparslan ve murer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş