1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

15 Dakikada Otomatik Su Ekleme Yapımı

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde 8020_r31s tarafından 2 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Evet arkadaşlar. Videolarımıza otomatik su ekleme sistemi ile devam ediyorum. Bu videomuzda basit ucuz bir sistem yapacağız.Motor dahil tüm sistem 80-90 TL yi geçmiyor.Sistemin güvenirliği tarafımca 1-1,5 senedir deneniyor ve en ufak bir sorun yaşamadım.Kablo bağlamayı bilen herkes bu sistemi yapabilir.

Bir sonraki videoda tatlı su ekleme kabında su bittiğinde sistemi kapatan su ekleme sistemi yapacağız.Bir sonraki videoda ise 220v motorları veya PS yi kontrol eden röleli sistem yapacağız

İlk videodan başlayalım

osm.doganay, cystein, veysel ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. ZodiJackly

ZodiJackly

İsim:
    Ümit MARAŞLIOĞLU
    Elinize sağlık. Ancak 12v ile çarpılan ilk insan olarak tarihe geçtiniz temo4 Merak edenler için 9. dk. :başardım:

3. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Evet, elimde yara olduğu için çarpıldım.Hafif bir kesik vardı.

ZodiJackly bunu beğendi.
  4. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Puahwhsvajsgabahavcsvzje yarildim

5. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Evet Mahir Bey. Ps kabında bazen alttan bazen üstten takmak gerekiryor, o zamanda çok iş görüyor. Yılllar önce yerli bir firma italyadan aldığı şamandıraları ters diye geri iade etmekle baya uğraşmıştı:koptum:Aslında çözümü çok basitmiş.temo4

cystein bunu beğendi.
  6. bafralı55

bafralı55

İsim:
    kürşat
    açtığım konuda yardımcı olur musunuz

Sayfayı Paylaş