1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

120*60*50 Reef Aquarium S-how Must Go On

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde YMR_AY tarafından 24 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Ne diyorsunuz Mahir bey inanılmaz bir duygu.Tüm gece "anayım ben anaaa" diye söylendim durdum.Yavruların küçüklüğünü anlatabileceğim bir terim bulamadım.İnanılmaz ufaklar.İncecik kıl gibi yumurtadan çıkış şekilleri.50 tanenin üzerindeydi sayıları.Ertesi gün gözle seçilebilecek hale gelmişlerdi.Rotifer ve yeşil su :) ve ekip arkadaşları bugün elime ulaştı,hemen hazırladım.Bakalım artık bir umut balığımızın tekrar yumurtlaması.

Düzenleme: 12 Nisan 2018
    gokhantiknaz ve corax bunu beğendi.
  2. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Sana angel tankini bozma dediydim ama yok kaktüs bakacakmis:mad: He bizim evde 200 saksı var o ayri:p

YMR_AY bunu beğendi.
  3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :D:D:D Kaktüsde bakarım,yavruda bakarım :) Tankı bozdum ama rahat durmadım yani.

25.25.31.jpg

veysel, Çağatay Utku ve gokhantiknaz bunu beğendi.
  4. gokhantiknaz

gokhantiknaz

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gkohan tiknazoglu
    Etçil bitki üret yağmur. Onları iyi beslersinn eminim bakk :D 9458660749_1647560888_b.jpg

veysel bunu beğendi.
  5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Yaaa bunlardan gördümde ben onu kurcuklamadan duramamki.Parmak kaptırmakta var işin ucunda.

gokhantiknaz bunu beğendi.
  6. corax

corax

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    Özkan Taşkıran
    Dikenli bitkiler daha beter onları kurcukla...Ben adenium cu olacagim:dans:

YMR_AY bunu beğendi.
  7. jam

jam

Yer:
    bursa
    İsim:
    Cem YILDIRIM
    HEEY gidi günler hey . Zamanının Encılcı yağmuru şimdi demsılcı yağmur olmuş hobi nereye gidio arkadaş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokhantiknaz, veysel ve corax bunu beğendi.
  8. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Dikenli bitkilerden vardı evde, çaktırmadan tek tek yok ettim :D Gidip kocaman 2 begonvil almışlar onlar daha beter batıyor.

Çok rica ederim Cem bey :D tankta halen 1 angel var, 1 kelebeğin peşindeyim.Son anda longnase alıyordumda satan arkadaş acanlara vuruyor diye satmak istemedi.O angelci ruhu hala devam ediyor.Hem o balıklar damsel değil sarı choromis.Damsel taklidi yapıyorlar.

gokhantiknaz, veysel, jam ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. jam

jam

Yer:
    bursa
    İsim:
    Cem YILDIRIM
    Yağmur bu arada fincan mı o?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

YMR_AY bunu beğendi.
  10. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bildiğiniz kahve fincanı :) Yawruların bulunduğu tank günde 3 defa çorba kepçesiyle maşrapaya su alınarak yenilendi.Kepçeye takılan yavruların fotosunu çekebilmek için fincana koydum.

Sayfayı Paylaş