1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

1000 üzeri Hit Alanlara Kıyım

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER
    Cevap: 1000 üzeri Hit Alanlara Kıyım

Dolaşan çok ama çoğu benim gibi gerekli yerlerde yorum yapıyor Alper hergün buradayım yorum sadece yerli yerinde portalı seviyorum kimse bir halt yiyemez buraya karşı savaş açar kılıç kalkanla kapışırız herşey düzelir...

2. Heliak

Heliak

Düzelicek yavaş yavaş. Google'den dediğimiz şekilde giriş yaparsak artar. Ayrıca ping atıyorum arada. Belki oda işe yarar.

3. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Dün 5. sayfadayken bugün 3.sayfadayız. Hızlı bir ilerleme var yakında düzelir diye umuyorum.

4. E.Özdemir

E.Özdemir

İsim:
    Egemen Özdemir

Pingden kastınız nedir? msdos pingi ise yeni açılan bir siteyi 1 gün boyunca sunucuya bağlı olarak çökertebilir ve hackerların kullandığı bir yöntemdir. Tabi birde bu işi gören programlar var siteyi bandwith krizine sokar. Google'ın makaleleri daha hızlı indexlemesini sağlayan ping ise bunun zaten illegal bir durumu yok diye biliyorum.
    Temel Abi, Google'ın iletişim bilgilerini alıp İngilizce ve Türkçe durumumuzu anlatan mail attın mı? Hiç birşey yapmadan böyle bekleyecek miyiz? Haksızlıklara sonuna kadar karşıyız abi olmadı Taksime kadar gelirim bende hakkımızı meydanda savunuruz tem05.gif

5. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

Site işlerinden ben pek anlamam.Ama ping atmayı bi bilgisayardan google aracılığıyla belirli bir siteye sürekli girip çıkılmasına denilir diye biliyorum arama motorunda sayfayı daha yukarlara taşıyabilmek için

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

3 gündür sabahlıyorum açık ve net. Özgür kardeşimizin desteği ile öncelikle google'nin sevmediği tasarım hatalarımızdan arınmak adına yeni tema hazırlanıyor. Ardından arama motorlarına uygun eklentiler Seo satın alındı ve adapte ediliyor. Ayrıca sosyal paylaşım siteleriyle bağlantılar kuruluyor. Hit olarak yüksek ziyaretçisi olan forumlara reklam veriliyor, Ana sayfa yenileniyor. Bunun dışında zaten özgün forumları arama motoru seviyor ve bu kritere kurulduğumuzdan beri yani eskiden kopyala yapıştır serbestken bile biz tarzımız gereği bağlıyız ve son derece özgün bir forumuz.

Yakında eski yerimizin de üzerinde olacağız.

fth-94, Heliak ve The_ReligiouS bunu beğendi.
  7. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

İnşallah Abi Olalım tabi kim nederse desin biz internet aleminde kullanıcı sayısı satışa dayalı olmayan, açılan her konuda sadece Hayırlı olsun, Sağlıklı balıklar, Maşallah, Güzel kurulum olmuş. gibi tabirlerle kullanıcını pofpoflamayan. Akvaryum sahibini bilinçlendirmeye yönelik yorumları korkmadan yazan bir portalız. İnsanlar bilinçlendikçe zaten yapılan yorumların yavanlığından nasıl sıkılmıyorlar aklım ermiyor. Bir insan 120 Lt tanka 50 yunus koyuyor herkes sağlıklı balıklar olsun diyor kimse o tanka o kadar balık olmaz demiyor. Ama tabi üyede garibim herkes bana güzel msj yazıyor diye seviniyor. Ama balık kaybettikçe kimsede bu bu yüzdendi demiyor, çünkü diyecek yüzleri olmuyor. Yazdıklarım biraz ağır gelebilir ama bu işi yapıyorsak hem adam gibi yapmaya çalışıyoruz, yapmak isteyenleride bu şekilde yönlendiriyoruz. Ben burda bunu gördüm belki Türk insanının temel taşlarında var kendine karşı yapılan yönlendirmelerin hoşuna gitmemesi, kendinin birşeyleri doğru yapacağı inancı ama her zaman öyle olmuyor. Zorumuza da gitse bazı söylenenler ben söylenen değil söylene bakarım. Bir kişi mantıklı düzgün konuşup hemde bu dünya genelinde böyle kabul ediliyorsa aksine zorlayıp kızmak afedersiniz ama beynini kullanamamaktan başka birşey değildir. Portal ailesi olarak her zaman portalımıza sahip çıkacağız. Eski konularda yazıldığı gibi biz elit bir portal oluşturmanın peşindeyiz. Bir zamanlar kullanılan IRC chat sayfaları bugun ayaklar altındadır. Nedeni ise botlarla şişirilip kullanıcı kalitesinin yerlere serilmesidir. Biz ise her kullanıcısını hobiye yeni başlasa dahi belli bir düzeye çekebilen bir portala sahibiz bunun kıymetinin bilinmesi ve gereken herşeyin itina ile yapılması ve destek olunması bilincindeyiz. Bu sebeptendir ki hiç bir zaman yılmayacak, oluşturulan engellerin her zaman üstesinden geleceğiz.

Saygılarımla.

alper5959 bunu beğendi.
  8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Yeni temamız yayına girdi sanırım. Hayırlı olsun. Biraz daha hızlı gibi geldi. Ben güveniyorum kendimize. Burada bu kadar bilgili üstadlar olduğu sürece ilk 5 te oluruz. Bakarsınız yapılan düzenlemeler ile 1. sıraya otururuz. Kim bilir :)

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Tema yayına geçti arkadaşlar. 60 hatası görünen eski tema yerine 6 hatası görünen temaya geçtik, kalan bu 6 hata da düzelecek.

Görkem ÇAKIR ve fth-94 bunu beğendi.
  10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Temel abi akvaryumportali yazdığımızda 2. sırada org uzantılı olan sitemiz çıkıyor. Orayı buraya yönlendirsek nasıl olur ?

11. balıkadam

balıkadam

İsim:
    sonerbasara

Sanırım herkes aynı sorunu yasıyor, ben sehir dısında olmam nedeni ile iki hafta kadar girememiştim. googlede başlık yazmama rağmen cıkmayınca formun kaldırıldığını düşünmüşken Temel abinin rumuzunu girerek sayfaya ulastım (maşallah abi google de number one sın :horon:) Umarım bu sorun kısa sürede çözülür....

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yorumuna öncelikle teşekkürler. Bir ara profilime ben ne yazarsam mesela mesleğimi yazdığımda o mesleği arama motoruna yazdığında görsellerde ilk 4 sayfa Portal çıkıyordu.:F Fakat nazara geldik ve öyle bir oyun yaptı ki sormayın. Tema çalışması bitti nihayet, emeği geçen Özgür kardeşimize teşekkür ediyorum.

13. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Kulağa mantıklı geliyor.. org sitesinde yapılacak güzel bir açıklama ile tüm herkes hakiki akvaryumportali'na yönlendirilebilir.. şimdi bide akvaryumportali.tk diye bişey çıkmış bilmiyorum bizle ilgisi varmı ?

Birde portal'da ki yeni üyelere en üstte REGISTER olunuz ibaresini KAYIT diye değiştirmek mümkünmüdür ? :)

14. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR

Abi zaten kayıt diye değiştirilmiş sen bir çerezleri fallan silersen eğer göreceksın kayıt diye değiştiğini.

15. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Google'ın attığı kazıkla ilgili olarak şu denenebilir:

"Alexa'da Yükselmek"

16. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Onur Hocam bu uygulama daha sonra google da hile olarak algılanıp sıkıntı yapmasın?

17. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Sanırım hileli bir durumu yok.

18. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Birde işin kötüsü Adres çubuğuna yazdığımda bende tam olarak site adını hata veriyor.Geçmişten girmek zorunda kalıyorum.

19. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Onur hocam sağ olasın bakarız ama ben artık güvenmiyorum bu arama motoruna.

Kerem site adını direk yazdığında forumun gelmemesi mümkün değil yani bir sorun yok.

20. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Google chromede öle bi sorunum yok .Ama İnternet Explorer öyle bir sorunum var malesef sanırım arama motorumda sorun var .

Sayfayı Paylaş