1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

1.diy yariŞmasi

Başlığı 'Portal Yarışmaları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ciklet1

ciklet1

Bana kim verdi acaba çok merak ettim. :bilmem:

2. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Ben verdim Haruncuğum... :cicek:

Bence yaşın ile orantılandığında en iyi çalışma senin ki idi... Ellerine ve zekana sağlık... Büyüdüğünde muhteşem işlere imza atacağına eminim Haruncuğum...

Olcay hocam sen gönüllerin birincisisin... Ama seninkiler DIY'dan ziyade bana WHWDIH gibi geliyor... Zaten biliyorsun uzun süredir yazıyorum forum da artık senin bu işi profesyonelce düşünme vaktin gelmiş... :)

3. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Peki ama bana kim oy verdi? Çatlatacaksınız beni yahu... :bilmem:

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu kadar üye var, niye bu kadar merak ettiniz anlamadım açıkcası :D

Üstelik çok kötü değil proje, bazı konular görecelidir. Ama çok merak ediyorsanız yazayım ben vermedim. :D

Saygılar...

5. ciklet1

ciklet1

Allah razı olsun Abdullah abi :cicek:

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Abdullah hocam; ahada o oyu ben verdim sana. Merakın dinsin :D

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Ya arkadaşlar,hiçbirşey değilde,kazansak kaybetsek bile bu yarışma baya bir renk kattı bize :)İnsan hem gülüyor,hem eğleniyor hemde heyecanlanıyor :)

Temel hocam;bu yarışma baya bir şenlendirdi bizi.Bu yarışmaları sıklaştırsakmı ne yapsak?? :D

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Olcay hocam, aslında bu ay bitkili akvaryum yarışması başlayacaktı. Fakat yarışma alt yapılarını daha güçlü hale getirip öyle başlayalım dedik. Tabi aslında sen düşüncelerimizi biliyorsun, ancak teşfik için buraya yazıyorsun biliyorum. Teşekkür ederim. Yarışmalar yapılacak daha sağlam bir alt yapı ile İnşallah.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş