1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

1,5 yıl sonra yeniden :-)

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde korkmazbs tarafından 25 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. korkmazbs

korkmazbs

İsim:
    Bayram
    Teşekkür ederim elimden geldiğince bişeyler yaptım forumda daha iyileri var biz ancak onları taklit etmiş oluruz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. korkmazbs

korkmazbs

İsim:
    Bayram
    Aquareef x2 pro cree led aydınlatmaya destek olsun diye 4x39 t5 armatürüde yaptım DIY olsun dedim elimde malzemeler vardı ama kasa yaptırıcak yer bulamadım Isparta da 2 adet Giesemann Lagoon Blue, 2 adet Giesemann Actinic+ kullanıyorum, t5 ile ilk deneyimim bu nedenle duruma göre kombinasyon değiştirebilirim.

T5 kombinasyonun da tecrübeli arkadaşlardan fikir alabilirim elimde Giesemann'ın daha 4 Actinic+, 1 Pure Actinic ve 1 Lagoon Blue daha var

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 5 Şubat 2018
  3. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Kasayı kendiniz yapabilirsiniz . aliminyum profilden 1x1 veya 1x2cmlik olandan uygun ölçülerde kestrip köşebentlerle birbirine monte edip üstüne balastları monte edersiniz floları ve duyları tutturacağınız bölümüde decota plaka kestrip duylar için falçata ile şekil verilebilir. üstünü ve yanlarını yine decota veya aliminyum kompozit plaka ile kapatabilirsiniz. veya hiç uğraşmayıp 2. el bir armatür alırsınız modifiye edersiniz

korkmazbs bunu beğendi.
  4. korkmazbs

korkmazbs

İsim:
    Bayram
    Hocam Isparta'da malzeme konusunda sıkıntı yaşıyorum veya elinde olan da ufak tefek işlerle uğraşmamak için yok diyip geçiyor.
    "İşini görelim, yardımcı olalım, bir faydamız dokunsun" anlayışı kalmamış malesef

5. korkmazbs

korkmazbs

İsim:
    Bayram
    Biraz resimlerle güncelleme yapayım
    Canlılar yeni akvaryuma geçeli bugün 9 gün oldu, her gece Aquaforest katkıları girmeye devam ediyorum, henüz mg, ca testi yapmadım, kh 6,5 lara düşmüş biraz ona takviye yapmam lazım diğerlerini de ölçüp gerekliyse dozlamaya başlıyacağım, inşallah sıkıntısız devam, zoa ağacımızda sarmaya başladı [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Cuneyt K, veysel, cystein ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş