1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Şerit LED ile Akvaryuma Işıklandırma yapmak istiyorum

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde Tugrul Akin tarafından 10 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. realdead

realdead

İsim:
    Deniz Keskin
    Ancak bu baglanti basitte olsa elektirik ısinden anlayan bir arkadasdan destek almanız gerekecek. Ben 2 ser hafta aralıklarla 2 adaptor yedim , power supply ile nerdeyse 8 ay oldu en ufak problem yasamadım .

Tapatalk ile yazılmıştır .

2. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Cevap: Şerit LED ile Akvaryuma Işıklandırma yapmak istiyorum

Gün ışığı olanları 1 metrede 3 sıra olarak kullanmıştım Dedniz beyin belirttiği gibi adaptörler 2 kez gümledi. Bidahada hevesim kalmadı. Renk olarak bir aquarelle yada grolux tadı vermiyorlar bunu belirtim. Deniz bey powersupply kullanımında en düşük powerlar bildiğim kadarıyla 300 350 watt transformatörden gelen elektirik akımını kontrol edecek bir mainboard olmadığından sürekli tam güç çalışma gibi bir problem yaratmazmı. Powerınızda hernekadar fanda olsa bir miktar sıcaklık oluyormu? şerit ledler ile çekilecek güçte kesinliklikle sıcaklık olmaması gerekir. Oldukça güzel olur al sağlam bir power 20 sıra bağla banamısın demez.

3. realdead

realdead

İsim:
    Deniz Keskin
    Cevap: Şerit LED ile Akvaryuma Işıklandırma yapmak istiyorum

Koray bey; benim bu derdime eletronikçi bir arkadaşım yardımcı oldu; teknik detaylara malesef hakim degilim; ama hiçbir ısınma problemi yaşamıyorum. 2 adet şerit led im var .

Sayfayı Paylaş