1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çiklet

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Tugcecvlk tarafından 4 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Tugcecvlk

Tugcecvlk

İsim:
    Tugcecvlk
    Merhaba.. yaklaşık 1 senedir bu ciklet bende.hakkinda tam olarak bir bilgim yok.internetten arastirdigim kadariyla erkek oldugunu düşünüyorum.cok hareketli ve agresif.ciftlestirmek istiyorum.cikletin hangi türü, nasıl bir akvaryum gerek( bizimki 120 lt ve kum suan icinde tek basina ) cinsiyeti nedir bana yardımcıolurmusunuz.tesekkurler.

Ekli Dosyalar:

2. dj_yuxexes

dj_yuxexes

Yer:
    Kırşehir
    Mavi prenses. Sert bir balıktır. Yanında sarı prenses olabilir renk katması açısından. Akvaryum litreniz ciklet türü için biraz az her ergin balık için olması gereken 20lt dir. Yani en fazla 6 balık besleyin derim ben. Kumluk ve kayalık bir dekor yaparsanız kumla oynamayı ve kayaların arasına girip çıkmayı severler.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. CoDeS

CoDeS

İsim:
    Serkan
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 96lt tank içinde 7 adet sp ve 4 adet mp besliyordum hobiye yeni başladım mplar 1 e 3 d şeklindeydi ve 2 dişi anne oldu 21 ağustosta ve aynı gün 2 anneyi de yaklaşık 50 lt lik bi tanka ayırdım sorularuçım şu şekilde;
    1. İki annedi de aynı tanka koymak mantıklı mı çünki biri diğerini sürekli kovalıyor
    2.annelerin dogal yolla yavrularını bırakmasını istşyorum kusturmak istemiyorum 2annede aynı tankta yavrularıyla barınırmı yoksa biri diğerinin yavrularını yermi
    3.kuluçka süresi ne kadar
    4.kustırmak mı yolsa kendilerinin bırakması mı
    Özetle ilk tecrübem 2 anne için en sağlıklı olan nedir neler yapmalıyım ihtiyacım olan düşük maliyet yüksek tecrübe

Sayfayı Paylaş