1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Çeşitli malzemeler...

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde triggers tarafından 12 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. triggers

triggers

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Atila UYSAL
    Denize ara verdiğim için kullanmadığım bazı malzemeler arkadaşların işine yarayabilir;

Ehiem Jager 200 watt ısıtıcı, 3 ay kullanıldı. Sıfırı 80 lira. Çok temiz, sıfırdan farksız 40 lira.

****** ColorX renklendirici 500ml. ( ColorX çok sayıda kıymetli iz elementi muhteviyatında birleştirmiş üstün kaliteli, hızlı etkili mercan renklendirici sıvısıdır. İçeriğindeki iyonik formülasyonlu iz elementler sayesinde ColorX mercanlarınızını gerçek doğalarındaki renklerine kavuşturur ve sürekli kullanımıyla bu renklenmeyi korur. )2-3 kere kullandım. 400-450 ml kalmıştır. Piyasa fiyatı 85 lira. Ben 50 liraya veriyorum.

Grotech, KoraFixStick 5 min ''Quick''. Mercan yapıştırıcısı. 115 gr dır çok az kullanıldı şu an 95 gr. Pyasada 40 lira ben 20 liraya veriyorum.

GroTech, CoraFixgel 20 gr. Mercan yapıştırıcısı. 5 gr kullandım 15 gr var. Piyasada 50 lira ben 30 liraya veriyorum.

Kendi yaptırdığım zaman rolesi. Elektrik kesintilerinde elektrik geldikten sonra ps taşmasını engellemek için kullanıyordum. Elektriğin ilk geldiğindeki gecikmesini 1 saniye ile 30 saate kadar ayarlama özelliği var. Ben şaşırtmadaki su seviyesi normalae dönene kadar geçen sürenin biraz üstünde ayarlıyordum. Buda 30 veya 60 saniye gibi bir süreydi. Bana maliyeti 45 lira. 40 liraya verebilirim.

Atila UYSAL

İstanbul/Küçükçekmece.
    Elden veya kargo yapabilirim. Kargo alıcıya aittir.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. triggers

triggers

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Atila UYSAL
    Cevap: Çeşitli malzemeler...

Malzemeler hala güncel.

Sayfayı Paylaş